Informujemy, że sytuacja na drogach na terenie gminy jest bardzo trudna. Na jezdniach i chodnikach utworzyła się gruba warstwa lodu, która znacząco utrudnia ruch.

Na drogach nieprzerwanie od wczoraj pracuje sześć pługopiaskarek, prowadząc intensywne działania związane z zimowym utrzymaniem dróg. W pierwszej kolejności obsługiwane są drogi I kategorii. Następnie prace będą sukcesywnie prowadzone na drogach osiedlowych oraz pozostałych ciągach komunikacyjnych.

W związku z panującymi warunkami należy liczyć się z licznymi opóźnieniami w kursowaniu autobusów komunikacji publicznej.

Zapewniamy, że służby robią wszystko, co w ich mocy, aby jak najszybciej poprawić bezpieczeństwo i przejezdność dróg.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności, a osoby, które nie muszą wychodzić z domu, prosimy o pozostanie w domach.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.